plakat na Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2019
https://www.pw.edu.pl/Kandydaci/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-2019

Politechnika Warszawska zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 6 i 7 kwietnia w Gmachu Głównym PW, w godzinach od 9:00 do 14:00.

Dni Otwarte to okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną uczelni, porozmawiania ze studentami, poznania projektów realizowanych przez koła naukowe uczelni, rozmów z nauczycielami akademickimi. W tych dniach osoby zainteresowane rekrutacją na studia mają możliwość odwiedzenia poszczególnych wydziałów, zobaczyć ich laboratoria naukowe i dydaktyczne, a także pospacerować po Kampusie, aby poczuć „ducha uczelni”, zapoznać się z atmosferą panującą na Politechnice.

Spotkania na poszczególnych wydziałach rozpoczynają się od 12:30. Filia w Płocku także przygotowała Dni Otwarte dla kandydatów, odbędą się one jednak 29 marca. Szczegóły programu dostępne są na stronie PW.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych: przyjdźcie na Dni Otwarte, ponieważ to nie tylko świetne źródło informacji i możliwość zadania nurtujących was pytań, ale także nie lada okazja poznania wykładowców, którzy są w tym czasie obecni i otwarci na rozmowy z potencjalnymi kandydatami. Niektórzy profesorowie to chodzące legendy, z którymi będziecie mogli porozmawiać jeszcze przed pierwszymi zajęciami.

Warto tu wspomnieć także o tym, że Politechnika Warszawska została wyróżniona nagrodą w konkursie Genius Universitatis 2019 za działania związane z tworzeniem kreatywnej kampanii rekrutacyjnej na studia w roku akademickim 2018/2019. Jedna z nagród została przyznana właśnie za reklamę prasową Drzwi Otwartych, w której wykorzystano podobieństwo Gmachu Głównego PW do maski Lorda Vadera.

Zapraszamy także do odwiedzenia Biblioteki Głównej, gdzie możecie zapoznać się z naszymi zasobami (zarówno tradycyjnymi, jak i online). Na terenie biblioteki znajdują się miejsca przeznaczone do pracy indywidualnej, jak również grupowej. Istnieje także możliwość korzystania z samoobsługowych urządzeń do skanowania i kopiowania. Z pytaniami lub wątpliwościami można zgłosić się do dyżurujących bibliotekarzy.

Przypominamy – nie musisz być studentem, aby skorzystać na miejscu z naszych zbiorów i czytelni!

 

Źródła:

https://www.pw.edu.pl/pw/Kandydaci/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-2019 dostęp dnia 1 kwietnia 2019

https://www.pw.edu.pl/Uczelnia/Aktualnosci/PW-docenione-w-konkursie-Genius-Universitatis-2019 dostęp dnia 1 kwietnia 2019

http://genius.perspektywy.pl/ dostęp dnia 1 kwietnia 2019

 

Reklamy